HAKKIMIZDA

Şirketimiz nanoteknolojik yüzey koruma ve endüstriyel kaplama ürünleri ithalat, pazarlama ve satışı konusunda faaliyet göstermekte ve müşterilerimizin her türlü yüzeyde meydana gelebilecek sorunlarına çözümler üretmek amacıyla 2010 yılından bu yana hizmet vermektedir.
Şirketimiz Türkiye’de nanoteknolojik yüzey kaplama sektörünün öncülüğünü yaparak cam ve seramik yüzeylerde kolay temizlik imkanı sağlamakla birlikte yüzey temizliğinde kullanılan kimyasal madde miktarının da en aza indirgenmesini sağlayarak temiz bir dünyanın adımlarının atılmasında öncü olmuştur. TÜBİTAK’taki danışmanlık firmamız BME Danışmanlık Ltd.Şti. ile beraber yürütülen AR-GE çalışmalarımızla yeni, çevre dostu aynı zamanda sağlık sektöründe de büyük devrimlere yol açacak çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.
Çevre dostu nanoteknolojik yüzey koruma ürünlerimiz ve biyolojik bakteri-enzim içerikli ürünlerimiz ile şimdiye kadar çeşitli kimyasal ürünler kullanılarak kirlenen dünyamızı, şimdiden sonra daha yaşanabilir bir hale getirmenin çabası içerisindeyiz.
Bu amaçla ürünlerimizi beğenilerinize sunuyoruz.
 
Saygılarımızla,

NANOLIFE