SIKÇA SORULAN SORULAR

NANOLIFE KİREÇ VE SU LEKESİ ÖNLEYİCİ ÜRÜN HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

1 – Eski lekeleri çıkartır mı?
Ürünümüz temizlik ürünü değildir. Dolayısıyla eski lekeleri temizledikten sonra uygulanması kalıcığın uzun sürmesi açısından önemlidir.

2 – 1 kutu ürün ile ne kadar alan kaplanabilir?
Bir kutu içerisinde 50 ml ön temizlik ürünü + 50 ml de kaplama ürünü vardır. Bu ürün ile 5-6 m2 alan kaplanabilir. Yani bir duşakabinin her iki tarafını da kaplamak için yeterlidir.

3 – Sadece kireç lekesini mi önler?
Hayır hem kireç ve su lekesinin camın içine işlemesine izin vermez, hem de kolay temizlik sağlar. Sadece bir cam bezi ile hiçbir kimyasal temizleyici kullanmadan normal bir temizlikten çok daha kısa sürede camlarınızı temizlemenizi sağlar.

4 – Sadece duşakabinlerde mi kullanılır?
Hayır. Her türlü cam yüzeyde kullanılabilir. Duşakabinler, aynalar, pencere camları, cam sehpalar, katlanır balkon camları, kış bahçeleri v.s. gibi yerlerde kolay temizlik sağlaması açısından çok faydalıdır. Örneğin 1 saatte yapılan cam temizliğini 15 dk.da yapabilirsiniz. Ayrıca otomobil camlarında kullanıldığında 80 Km/Saat hızlanmadan sonra silecek kullanımını en aza indirir, cama yapışan sinek-böcek gibi etkenlerin kolay temizlenmesini sağlar. Geceleri ışığın kırılmasını önler ve güvenli sürüş imkanı sağlar.

3 – Uygulaması basit midir?
Evet kullanım talimatına tam olarak uyulduğu takdirde herkesin uygulayabileceği kadar basittir. Sıvı bir üründür ve sprey ile püskürtülüp pamuklu bir bez ile silinerek ve parlatılarak uygulanır. Mikrofiber bez asla kullanılmamalıdır. Camların tamamına sıkıp bir kereden silinmemeli camlar 3’e ya da 4’e bölünerek parça parça püskürtülüp, silinmelidir. Uygulamadan sonra da 12 – 24 saat arası cama hiçbir şekilde su dökülmemeli ya da parmak izi bırakılmamalıdır. Bütün bu koşullara uyulduğu takdirde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

6 – Gerçekten 2 yıl etkili midir?
Bizim vermiş olduğumuz bu süre uygulama koşullarına uyulduğu takdirde geçerli olan en az süredir. Kullanan bazı müşterilerimiz arasında 3 hatta 4 yıl boyunca aynı uygulamanın etki gösterdiğini söyleyenlerde vardır. Bu süre aynı zamanda Almanya’daki üretici firmamızın bize vermiş olduğu garanti belgelerinde de mevcuttur. Ayrıca ürünümüz Almanya’dan TÜV belgesine de sahiptir.


7 – Camlarımız hiç kirlenmeyecek mi?

Hayır camlarınız tabii ki kirlenecek. Ancak bu kirlenme hem daha geç sürede olacak, hem de çok kolay bir şekilde temizlenebilecektir.

8 – Niçin facebook üzerinden satıyorsunuz? Başka yerlerden alamaz mıyız?
Bizler ürünümüzü 2010 yılından bu yana hem internet alışveriş siteleri üzerinden hem de TEKZEN yapı marketleri gibi sabit noktalarda satmaktayız. Ancak son zamanlarda bazı müşterilerimizin internetten kredi kartı ile alışverişe sıcak bakmamaları sebebiyle şirket olarak ürünlerimizi “KAPIDA ÖDEMELİ” sistemle de satma kararı aldık. Bu tamamen sizlerden gelen talep neticesinde alınmış bir karardır.

9 – Sadece cam duşakabinlere mi uygulanabilir?
Evet 2 yıl ve üzeri etki sadece cam duşakabinler için geçerlidir.

10 – Referanslarınız var mıdır?
Evet başta TEKZEN yapı marketleri olmak üzere Panelduş, Mert Banyo, Sunstar, Bluelife-Keops gibi duşakabin firmalarının da ürün tedariğini yapmaktayız.

11 – Televizyon satış kanallarında çıkan ya da internetteki diğer ürünlerden farkınız nedir?
Farkımız markamızdır. Ayrıca dikkat ederseniz o bahsedilen ve satılan ürünlerin hiç birisinin internet sitesinde sabit bir iletişim adresi bulunmaz, sadece telefon numaraları mevcuttur ve dönemsel olarak piyasaya çıkıp sonra kaybolurlar. Ancak biz Nanolife olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Ayrıca Nanolife bu sektörün Türkiye’deki ilklerinden bir tanesidir.

12 – Ben daha önce bir ürün aldım ama 20 gün bile dayanmadı. Siz bu garantiyi nasıl veriyorsunuz?
Piyasada satılan 10-20 gün dayanan ürünler tamamen silikon katkılı ürünlerdir ve nanoteknolojik ürünler ile kıyaslanması mümkün değildir. Bizim ürünümüz içerisinde cam ve seramik partikülleri bulunan ve nano teknolojisi ile üretilmiş ürünlerdir. Yani cam yüzeyi yine cam ile dolgu yaparak daha kaygan bir yüzey elde edilmesi mantığıyla çalışan ürünlerdir.